اطلاعیه فروشگاه

با سلام این فروشگاه به منظور دسترسی راحت تر سریع تر کاربران به محصولات پرتال تخصصی تاسیسات مکانیکی ساختمان تاسیس شده است سیستم پرداخت آنلاین فایل سل هوشمند است و در صورت مشغول بودن خطوط به صورت اتوماتیک به درگاه جدید متصل میشود شما میتوانید با وارد کردن کلمه کلیدی در موتور جستجو در همین صفحه فایل مورد خود را پیدا کنید پشتیبانی:09382758338محمدرضا نجیب با سپاس از شما

پایان نامه تهویه مطبوع در بیمارستان ها

پایان نامه تهویه مطبوع در بیمارستان ها

اهميت و حساسيت بحث تهويه مطبوع در بيمارستان سبب شده است که طراحي تاسيسات مکانيکي آن را از پيچيدگي خاصي برخوردار باشد  . در نتيجه دقت در محاسبات و رعايت اصول استانداردهاي بين المللي که در مورد بيمارستانها وضع شده است بايستي دقيقا مد نظر تاسيسات باشد، از طرفي بحث درمان بيمار در کنار ايجاد شرايط آسايش انسانها نيز از نکات اساسي تهويه مطبوع در بيمارستان است .

دانلود فهرست پایان نامه به همراه خلاصه ای از صفحات

هزینه دریافت رمز و دانلود پایان نامه 50000 تومان است.

روش خرید اول

مبلغ میتوانید به صورت کارت به کارت به حساب بانک ملی به شماره کارت 6037997128406676 به نام محمدرضا نجیب واریز نموده.و به شماره 09382758338 اس ام اس نمایید.رمز فایل در همان لحظه به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 

روش خرید دوم

با وارد نمودن ایمیل خود به شکل صحیح و شماره تلفن همراه خود وارد درگاه بانک شده و پس از پرداخت وجه در لحظه لینک دانلود در صفحه برای شما نمایان می شود و همچنین فایل حاوی پایان نامه به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 311,000 ریال
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
tahvie-matbou-dar-bimarestan-full_172063_4034.zip10.2 MB