اطلاعیه فروشگاه

با سلام این فروشگاه به منظور دسترسی راحت تر سریع تر کاربران به محصولات پرتال تخصصی تاسیسات مکانیکی ساختمان تاسیس شده است سیستم پرداخت آنلاین فایل سل هوشمند است و در صورت مشغول بودن خطوط به صورت اتوماتیک به درگاه جدید متصل میشود شما میتوانید با وارد کردن کلمه کلیدی در موتور جستجو در همین صفحه فایل مورد خود را پیدا کنید پشتیبانی:09382758338محمدرضا نجیب با سپاس از شما

پایان نامه استخرها

پایان نامه استخرها

پس از مقدمه اي درباره استخرها، در اين فصل به معرفي انواع استخرها مي پردازيم. استخرها از ديدگاه هاي مختلف به گروه هاي متفاوتي تقسيم بنيد مي شوند. در حال حاضر با پيشرفت هاي روزافزون در زمينه فناوري، مواد و روش هاي ساخت، هر روزه شاهد روش هاي جديدي براي ساخت استخرها هستيم. از يك ديدگاه مي توان استخرها را از نظر نوع كاربري تقسيم بندي كرد. از ديدگاهي ديگر، جنس سازه استخر است كه معيار تقسيم بندي قرار مي گيرد. گاهي اوقات نيز موقعيت سازه استخر نسبت به زمين مبناي اين تقسيم بندي خواهد بود. در هر صورت، تقسيم بندي استخرها از ديدگاه هاي مختلفي امكان پذير است. در اين بخش متداول ترين انواع استخرها را معرفي مي كنيم. ساير انواع استخرها نيز ممكن است به صورت تركيبي از انواع معرفي شده و يا بر مبناي همين الگوها طراحي و ساخته شوند.

 

دانلود فهرست پایان نامه به همراه خلاصه ای از صفحات 

هزینه دریافت رمز و دانلود پایان نامه 40000 تومان است.

 

روش خرید اول

مبلغ میتوانید به صورت کارت به کارت به حساب بانک ملی به شماره کارت 6037997128406676 به نام محمدرضا نجیب واریز نموده.و به شماره 09382758338 اس ام اس نمایید.رمز فایل در همان لحظه به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 

روش خرید دوم

با وارد نمودن ایمیل خود به شکل صحیح و شماره تلفن همراه خود وارد درگاه بانک شده و پس از پرداخت وجه در لحظه لینک دانلود در صفحه برای شما نمایان می شود و همچنین فایل حاوی پایان نامه به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 22,075 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
estakhr-full_173841_3985.zip5.8 MB