اطلاعیه فروشگاه

با سلام این فروشگاه به منظور دسترسی راحت تر سریع تر کاربران به محصولات پرتال تخصصی تاسیسات مکانیکی ساختمان تاسیس شده است سیستم پرداخت آنلاین فایل سل هوشمند است و در صورت مشغول بودن خطوط به صورت اتوماتیک به درگاه جدید متصل میشود شما میتوانید با وارد کردن کلمه کلیدی در موتور جستجو در همین صفحه فایل مورد خود را پیدا کنید پشتیبانی:09382758338محمدرضا نجیب با سپاس از شما

پایان نامه شیرین سازی آب با استفاده از انرژی خورشیدی و روشهای آن

پایان نامه شیرین سازی آب با استفاده از انرژی خورشیدی و روشهای آن

در بسیاری از کشورهای در حال توسعه جهان دستیابی به آب تمیز و قابل آشامیدن ضرورت مهمی تلقی میشود. اغلب منابع آبی در دسترس به صورت شور بوده و یا حاوی باکتریهای مضر میباشند و لذا قابل آشامیدن نمیباشند. تحقیقات نشان داده اند که حدود94 درصد از آبهای کره زمین شور و تنها 6 درصد از آبهای موجود شیرین بوده و این در حالی است که 3 درصد از این مقدار بصورت یخ در قطبهای شمالی و جنوبی زمین قرار دارند. به این ترتیب مشخص است که منابع آبهای شیرین بسیار محدود و دستیابی به آنها در بسیاری از مناطق دشوار میباشد.شیرین سازی آبهای شور در این مناطق به منظور تامین آب مصرفی مورد استفاده اقدامی است که به روشهای مختلفی انجام میگیرد.

دانلود فهرست پایان نامه به همراه خلاصه ای از صفحات

هزینه دریافت رمز و دانلود پایان نامه 60000 تومان است.

 

روش خرید اول

مبلغ میتوانید به صورت کارت به کارت به حساب بانک ملی به شماره کارت 6037997128406676 به نام محمدرضا نجیب واریز نموده.و به شماره 09382758338 اس ام اس نمایید.رمز فایل در همان لحظه به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 

روش خرید دوم

با وارد نمودن ایمیل خود به شکل صحیح و شماره تلفن همراه خود وارد درگاه بانک شده و پس از پرداخت وجه در لحظه لینک دانلود در صفحه برای شما نمایان می شود و همچنین فایل حاوی پایان نامه به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 311,000 ریال
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
payan-name-ab-shirin-konhaye-khorshidi_179836_9323.zip3.1 MB